BİZDEN HABERLER

Ankara Dizel Araç Kiralama

Ankara Dizel Araç Kiralama

Dizel araçlar elektrikli araçlar dışında otomobil sektörünün en ekonomik sınıfı olarak bilinir. Dizel araç kullanımı ülkemizde son yıllarda oldukça artmaya başlamıştır. 1990'lı yıllarda üretime başlayan dizel araçlar gürültülü, çekişi düşük ve bakımı pahalı olduğu için piyasaya girmesi epey zor olmuştur. İlerleyen teknoloji ve yapılan değişiklerle beraber dizel motorlu otomobillerin, düşük yakıt avantajı, bakımlarının ekonomik olması ve diğer nedenlerle satışı ve kiralanması artmıştır.

Ankara Dizel Araç Kiralama

Araç satın alındığında veya kiralama işlemine gidildiğinde bu aracın ne kadar süre kullanılacağı veya ne kadar yol gideceğinin hesaplanması gerekmektedir. Çünkü dizel araçların alınması veya kiralanması benzinli araçlara göre fazlalık göstermektedir.

Ankara Araç Kiralama firmaları da bütün bu talepleri ve gelişmeleri göz önüne alarak araç filolarında dizel araçları daha çok bulundurmaya başlamıştır. Kiralama yapmadan önce mutlaka benzinli ve dizel araçların arasındaki kiralama farkının ve gidilecek olan yolun hesaplanması gerekmektedir. Kısa ve km az yapılan yol için bazen dizel araç kiralamanın pek bir anlamı yoktur.

Ankara Oto Kiralama alanında faaliyet gösteren firmamız, filosunda bulunan dizel  değişik marka ve modeldeki manuel veya otomatik araçlarla yıllardır size hizmet vermeye devam etmektedir. Kiralamak istediğiniz aracı web sitemiz www.canderentacar.com üzerindeki iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz noktaya kadar aracınızı getirip teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sadece turizm yönünden değerlendirmek bu sektör için eksik kalmaktadır. Kamu, kurum ve kuruluşları, şirketler ve özel firmalar da kiralama yolunu tercih etmektedir. Kiralık araç ister kamu kuruluşu isterse özel sektör olsun maliyet, hukuki ve diğer yönlerden ekonomik olmakta ve daha az risk taşımaktadır.

Cande Rent a Car araç kiralama hizmetleri vermekte olan firmamız bu konuda yılların vermiş olduğu deneyimle Ankara Esenboğa Havalimanı ve çevresinde kiralık araç filolarını sunmaktadır. Havalimanı ve merkez ofislerimizden dilediğiniz kiralık aracınızı talep edebilirsiniz. Otogar ve Havalimanı içi servislerimiz de ücretsiz olarak verilmektedir. Uzun zamanlı yapacak olduğunuz kiralamalarda, uygun fiyat seçeneklerinden yararlanmayı unutmayınız.


Haber Tarihi: 12-2019