BİZDEN HABERLER

Ankara Esenboğa Rent a Car

Ankara Esenboğa Rent a Car

Otomotiv sanayinin büyümesi ve gelişmesiyle, oto alım - satım ve kiralama hizmetleri veren firmalarda büyümeye başlamıştır. Ekonomik , ucuz ve az yakıtlı araçlara olan talep artmıştır. Özellikle pazarlama ve üretim sektöründe faaliyet gösteren firma ve şirketler, bünyelerinde kullanmak üzere Araç Kiralama yolunu seçmektedirler.

Ankara Esenboğa Rent a Car

Yaz aylarında yolcular en üst seviyeye ulaşmaktadırlar. Hava limanı içinde bulunan Ankara Oto Kiralama firmaları da bu sektöre destek  vermek adına hizmet vermektedirler.Ankara Araba Kiralama yoluna gidildiğinde sürücünün aracı ne kadar süre kullanacağı ve ne kadar yol katedeceğini hesaplaması gerekmektedir. Dizel araçların günlük kiralama bedeli benzinli araçlara göre farklılık göstermektedir. Firmalar da bütün bu gelişmeleri göz önünde bulundurarak bünyelerinde ekonomik , orta ve lüks grup olarak çeşitli araçlar bulundurmaktadır. Kiralama yapmadan önce muhakkak benzinli ve dizel araçlar arasındaki kiralama farkının gidilecek kilometrenin hesaplanması gerekmektedir. Kısa ve az gidilecek yol için bazen dizel araç kiralamanın pek anlamı yoktur.

Firmamız model olarak araç filosunu her yıl yenilemektedir. Aracın son model ve genç olması yolda kalmadan mükemmel bir sürüş yapmanızı sağlamaktadır. Araçta oluşabilecek olan bütün problemler özel servis imkanı ile hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Kısa veya uzun dönemli araç kiralamalarında kaliteli ve en iyi hizmet veren Cande Oto Kiralama firması zirvede bulunmaktadır. Güven veren yapısı ve müşteri memnuniyeti sayesinde yılların vermiş olduğu tecrübe ile farklı seçeneklerde araç kiralamak isteyen müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedirler.

Ulaşım sorununuzu tamamen ortadan kaldıran hava alanında araçlar çalışanlar tarafından sizlere teslim edilmektedir.  Sektörde yaşayan gelişmelere bakıldığında firmada bulunan araçların bakım ve onarımı titiz bir şekilde yapılmaktadır. ayrıca kiralamak istediğiniz aracı yakından görme şansına sahipsiniz.

Sevdikleriniz ve ailenizle birlikte mükemmel bir tatil keyfi yaşamak veya istediğiniz her yere rahat bir ulaşım için bizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel anlamda yıllardır bu işi yapan Ankara Rent a Car araba kullanmayı bilmeyen kişilere özel şoför tahsis ederek yardımcı olmaya çalışmaktadır. Yapmanız gereken tek şey İnternet web sitemizdeki adresimize girerek rezervasyon yaptırmak veya iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçmektir.

 


Haber Tarihi: 12-2019