BİZDEN HABERLER

Ankara Ucuz Oto Kiralama Firması

Ankara Ucuz Oto Kiralama Firması

Ankara Esenboğa Havalimanı içerisinde bulunan firmamızın kiralama sektöründe, sizlere hem kurumsal anlamda işleyiş hemde uygunluk açısından seçenekler sunmaktadır. 1995 yılından bugüne kadar sayısız Ankara Araç Kiralama ve şoförlü kiralama hizmeti verdiğimiz firmamızdaki temel esas müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Ankara Ucuz Oto Kiralama Fırması

Firmamızda kullanılan araçların tamamının periyodik bakımları tam ve zamanında yetkili servisler tarafından yapılmakta olup talep doğrultusunda müşterilerimize servis kayıtlarını sunmaktayız. Ankara Rent a Car firmasının araçları ful kaskolu olup her yaşadığınız sorun ve arızada firmamız her daim kurumsal işleyişiyle yanınızda bulunacaktır.

Özellikle filo kiralama ve araç kiralama şirketleri ile birlikte çalışan kişi ve kurumlar her zaman kiraladıkları aracın ekonomik olması en ön planda yer tutsada marka ve model olarak kiralanan araçların özellikleri önem teşkil etmektedir.

Sizlerin hem ekonomik hem güvenilir şekilde araç ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için uygun fiyat seçenekleri başta olmak üzere daima yeni model araçlar ile hizmet vermekteyiz. Araç ihtiyaçlarının bir lüx olmaktan ziyade olarak bir ihtiyaç haline geldiği günümüzde bulunduğunuz şehirlerden Ankara'ya yapacak olduğunuz gerek iş gerekse gezi amaçlı seyahatlerinizde 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz teslimat hizmetimiz bulunmaktadır.

Ankara Esenboğa Havalimanı ve tren istasyonuna hiç bir ek ücret ödemeksizin istediğiniz gün ve saatte aracınızı sizlere getirerek teslim etmekteyiz. Kurulduğumuz günden bugüne daima müşteri memnuniyetini temel esas alan firmamızdan kiralayacak olduğunuz araçlar ile ilgili olarak herhangi bir kaza durumunda mevcutta bulunan Ankara Oto Kiralama kaskosu ile hem siz hem de araç içerisinde bulunan yakınlarınız güven içindedir.

Cande Rent a Car kalitenin hiç bir zaman tesadüf olmadığının bilincinde olduğumuzu ve sizlere daima daha kaliteli hizmet verebilmek, daha uygun fiyat seçenekleri sunabilmek, kampanyalar düzenlemek adına sürekli olarak kendi bünyemiz içerisinde toplantılar düzenlemekte olup daima ileriye yönelik kararlar almaktayız.

Sizde, Ankara ve Türkiye içerisinde ofislerimiz bulunan bütün şehirlerden haftanın 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir internet web adresimiz den online rezervasyon yapabilirsiniz.

https://www.canderentacar.com/index.php


Haber Tarihi: 12-2019