BİZDEN HABERLER

Ankara Esenboğa Havalimanı Rent a Car Tercih Firması!

Ankara Esenboğa Havalimanı Rent a Car Tercih Firması!

Ankara Esenboğa Havalimanı içerisinde Ankara Rent a Car ile yolculuğunuzun sonunda Havalimanında karşılayarak ihtiyacınıza uygun bir şekilde kiralık aracı temin ederek sizlere hizmet vermektedir. Dilerseniz internet adresimizden online rezervasyon yaptırarak yada hava  yolculuğunuzun sonunda ofisimize uğrayarak işlem yaptırabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı Rent a Car Tercih Firması!

Cande Rent a Car şirketimiz 7 gün 24 saat yol hizmeti vermekte olup dilediğiniz aracı dilediğiniz saatte almanız ve teslim etmeniz mümkündür. Sizlerde hem kaliteli hemde ekonomik araç kiralayarak keyfini sürmek için bizlere internet rezervasyon bölümümüzde iletişim numaralarımızı arayarak kiralama yapabilirsiniz. Ankara ofisimizden kiralama yaparak gerek iş seyahati gerekse şehrin sayısız güzelliğini en keyifli ve en kolay yoldan keşfetmenizi sağlamaktayız.

Buna istinaden Havalimanı teslimlerinde gelmeden 20 dakika önce aramanız halinde iç hatlar gidiş mi yoksa dış hatlar gidişten mi uçuş yapacağınızı bildirirseniz giden yolcu biriminde zamankaybınız olmadan aracı personellerimiz teslim almaktadır. Ankara Oto Kiralama adı altında hizmet veren firmamız yeni model araçları filomuzda bulundurmak için her yıl yeni model araçları tercih etmekteyiz. Araç tercihlerinde bizim için en önemli olan güvenli seyahat etmenizdir.

Müşterilerimizin canı bizim için çok kıymetlidir. İlk önce sağlık olsun diyebilmek için kullandığınız ve bindiğiniz aracın kasko, bakımını ve güvenliğini en ince ayrıntısına kadar takip etmekteyiz. Bu hassasiyetimiz sayesinde filomuza kattığımız araçların modeli, donanımı ve markaları sürekli takip edilmektedir.

Ankara Araç Kiralama da bizi tercih eden müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlere ek olarak daha büyük ekonomik sorumlulukların altına girdiğimizi bilmenizi isteriz. Müşteri ve misafirlerimize karşı daha iyi, daha güvenilir hizmet verebilmek için kendimizi geliştirme çabası içerisindeyiz. Şirketimizde olan bilinç ve sorumluluklarla çalışmalarımızı düzenli ve titiz bir şekilde yaparak devam ettirmekteyiz.

Şirketimizi sadece Ankara ilinde ve ilçelerinde değil tüm Türkiye genelinde hizmet vererek büyütmekteyiz. Amacımız sizlere en iyi şekilde yapmış olduğunuz yolculuğun devamında eşlik edecek olan kiralamayla tatilinizin keyfini çıkarmaktır. Kiralama konusunda bu kadar mütevazi olmamızın sebebi ise kendimize, şirketimize olan güvenimiz ve bugüne kadar şikayet almış olmamamızdır. Bizimle çalışmaya başladığınızda hizmet kalitemizi beğeneceğinizden kesinlikle eminiz.

İletişim Bilgilerimiz ;

Trabzon Oto Kiralama                   :  0 555 860 33 83

Ankara Araç Kiralama                   :  0 542 260 41 81

İzmir Araç Kiralama                       :  0 543 477 97 08

Ordu / Giresun Araç Kiralama     :  0 543 477 97 02

https://www.ecootokiralama.com


Haber Tarihi: 12-2019