BİZDEN HABERLER

Esenboğa Havalimanı Rent a Car

Esenboğa Havalimanı Rent a Car

Esenboğa Hava Limanı Rent a Car sizleri yolculuğunuzun sonunda hava limanında karşılayarak ihtiyacınıza uygun bir şekilde kiralık aracı temin ederek sizlere hizmet  vermektedir. Dilerseniz İnternet adresimizden önceden rezervasyon yaptırarak yada hava  yolculuğunuzun sonunda  ofisimize uğrayarak işlem yaptırabilirsiniz.

Esenboğa Hava Limanı Rent a Car

https://canderentacar.com/esenboga-hava-limani-rent-a-car/

Esenboğa Rent a Car firmaları şirketimiz 7/24 yol  hizmeti vermekte olup dilediğiniz aracı dilediğiniz saatte alıp teslim edebilirsiniz. Sizlerde hem kaliteli hemde ekonomik araç kiralayarak keyfini sürmek için bizlere gerek İnternet rezervasyon bölümünden,  gerekse iletişim bölümünden ulaşarak kiralama yapabilirsiniz. Ankara ofisimizden kiralama yaparak gerek iş seyahati gerekse şehrin sayısız güzelliğini en keyifli ve en kolay yoldan keşfetmenizi sağlayacaktır.

Buna istinaden hava alanı teslimlerinde gelmeden 20 dakika önce aramanız halinde iç hatlar gidiş mi yoksa dış hatlar gidişten mi uçuş yapacağınızı bildirirseniz giden yolcu biriminde zaman kaybı olmadan aracı sizden personellerimiz teslim alacaktır. Esenboğa Oto Kiralama  adı altında hizmet veren firmamız yeni model araçları filomuzda bulundurmak için her yıl yeni model araçları tercih etmekteyiz. Araç tercihlerinde bizim için en önemli olan güvenlik.

Müşterilerimizde bizler için her bir canın kıymeti çok önemli. İlk önce sağlık olsun diyebilmek için kullandığınız ve bindiğiniz aracın kaskosu, bakımlarını ve güvenliğini en ince ayrıntısına kadar takip etmekteyiz. Bu hassasiyetimiz sayesinde filomuza kattığımız araçların modeli, donanımı ve markaları sürekli takip edilmektedir.

Araç kiralama da bizi tercih eden müşterilerimizin vermiş olduğumuz hizmetlere ek olarak daha büyük ekonomik sorumluluklara girdiğimizi bilmenizi isteriz. Her gelen müşteri ve misafirlerimize karşı daha iyi, daha güvenilir hizmet verebilmek için kendimizi geliştirme çabası içerisindeyiz. Şirketimizde olan bilinç ve sorumluluklarla çalışmalarımızı en düzenli ve en titiz bir şekilde yaparak devam ettireceğiz.

Şirketimizi sadece Ankara ilinde ve ilçelerinde değil tüm Türkiye genelinde hizmet vermek için büyütmekteyiz. Amacımız sizlere en iyi şekilde yapmış olduğunuz yolculuğun devamında eşlik edecek olan kiralamayla tatilinizin keyfini çıkarmaktır. Kiralama konusunda bu kadar mütevazi olmamızın sebebi ise kendimize, şirketimize olan güvenimiz ve bugüne kadar hiç bir konu da şikayet almış olamamızdır. Bizimle çalışmaya başladığınızda hizmet kalitemizi beğeneceğinizden kesinlikle eminiz.

 


Haber Tarihi: 12-2019