BİZDEN HABERLER

Ankara Araba Kiralama

Ankara Araba Kiralama

Ülkemiz genelinde çeşitli iş kolları sürekli büyüyerek gelişim göstermektedir.Bunlardan bir tanesi de Ankara Oto Kiralama ' dır. Sektörün hızla büyümesi turizme verilen önemle daha da iyi konuma gelecektir. Çünkü her ne kadar turist sayısı fazlalaşırsa bölgedeki talep artacaktır. Ankara' da ki gezilip görülecek yerlerin, turistik alanların tanıtılması ile birlikte  hizmetin de  artacağına inanıyoruz.  Ankara Araç kiralama sektörünün Ankara' da ki lideri olan  Cande firması bu ihtiyaçları en iyi bir biçimde karşılayabileceği kapasite ve güce sahip olmaktadır.

Ankara Araba Kiralama

Firmamız 1989 yılından itibaren kurumsal işleyişi ve en iyi verilen hizmetleriyle büyümeye devam etmektedir. Her ne kadar verilen hizmet bizim için  önemliyse, müşterilerimizin memnuniyeti de bir o kadar önem taşımaktadır. Bunun için üstün performans ve 7/24 sınırsız hizmetimizle siz müşterilerimizi en iyi şekilde mutlu etmek için uğraşıyoruz.  Esenboğa Hava Limanı Gelen Yolcu bölümünde bulunan ofisimizden veya internet sitemizde bulunan telefon numaralarım'dan bizlere ulaşabilirsiniz. Aile ve iş için gerçekleştireceğiniz  seyahatlerde aradığınız konfor ve güveni araç kiralayarak sağlamanız oldukça mümkün olup deneyimli kadromuz ve firmamız sizinle her türlü bilgiyi paylaşarak gönül rahatlığıyla bir Seyehat geçirmenize yardımcı olacaktır.

Hizmetimiz ful kaskolu ve sigortalı araçlarla güvenilir bir şekilde yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Sektörümüzde en üst zirvede yer almamız nedeniyle tüm yapılacak olan yenilikleri firmamız bünyesine dahil etmekteyiz. Şayet yurt dışından uçakla geliyorsanız Dış Hatlar Gelen Yolcu Terminalinde ilk ofisimizi göreceksiniz. Hizmet verdiğimiz araçlarımızın tüm periyodik  bakımları sürekli olarak yapılmakta olup, her kiralama sonrasında  genel bakım yaptırarak oluşacak olan kazalar ve arızalar için ekstra önlem almış oluyoruz. Bu önlemleri alarak müşteri memnuniyeti açısından olumlu dönüşler almaktayız.

Ankara Rent a  Car denildiği zaman marka ve model konusundan ziyade bir çok insanın aklına gelen ilk konu fiyatlandırma seçeneğidir. Bu nedenden dolayıdır ki piyasa içerisinde birbiri ile rekabet içerisinde olan bir çok firma bulunmaktadır. Fiyatlandırma konusunda bir karşılaştırma mümkün olabilirken ücret konusundan daha ziyade olarak kurumsallık anlamında işleyişe önem gösterilmektedir. Kurumsal anlamda işleyiş kiralama işlemi yapacak olan müşterilerin her daim göz önünde bulundurduğu bir işlemdir. Dolayısı ile gerek iş seyahati gerekse aileniz ile geldiğiniz şehrimizden gönül rahatlığı ile dilediğiniz aracı rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Haber Tarihi: 12-2019