BİZDEN HABERLER

Ankara Araba Kiralama

Ankara Araba Kiralama

Ülkemiz genelinde çeşitli iş kolları sürekli büyüyerek gelişim göstermektedir. Bunlardan bir tanesi de Ankara Oto Kiralama öne çıkmaktadır. Sektörün hızla büyümesi, turizme verilen önemle birlikte iyi konuma gelecektir. Çünkü her ne kadar turist sayısı fazlalaşırsa bölgedeki talepte artacaktır. Ankara'da gezilip görülecek yerlerin, turistik alanların tanıtılması ile birlikte araç kiralama hizmetin artacağına inanıyoruz. Ankara Araç Kiralama alanlarında hizmet veren firmalara bakıldığında, Ankara şehri için Cande Rent a Car firmasının müşteri portföyüne önem verdiğini ve ihtiyaçları kaliteli araç filo hizmetleriyle karşılabileyecek güce sahiptir.

Ankara Rent a Car

Firmamız 1989 yılından itibaren kurumsal işleyişi ve en iyi verilen hizmetleriyle büyümeye devam etmektedir. Her ne kadar verilen hizmet bizim için önemliyse, müşterilerimizin memnuniyeti de bir o kadar önem taşımaktadır. Bunun için üstün performans ve 7 gün 24 saat sınırsız hizmetimizle siz müşterilerimizi en iyi şekilde mutlu etmek için uğraşıyoruz. Ankara Esenboğa Havalimanı gelen yolcu salonu ve merkez şube ofisimizle, internet sitemizdeki telefon numaralarımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Aile ve iş için gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz aradığınız konfor ve güvenli araç kiralama mümkün olup deneyimli kadromuz ve firmamız sizinle her türlü bilgiyi paylaşarak gönül rahatlığıyla bir seyehat geçirmenize yardımcı olacaktır.

Hizmetimiz ful kaskolu ve sigortalı araçlarla güvenilir bir şekilde yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Sektörümüzde en üst zirvede yer almamız nedeniyle tüm yapılacak olan yenilikleri firmamız bünyesine dahil etmekteyiz. Şayet yurt dışından uçakla geliyorsanız Dış Hatlar Gelen Yolcu Terminalinde ilk ofisimizi göreceksiniz. Hizmet verdiğimiz araç filolarımızın tüm periyodik bakımları sürekli yapılmakta olup, her kiralama sonrasında genel bakım yaptırarak oluşabilecek kaza ve arızalar için ekstra önlem almış oluyoruz. Bu önlemleri alarak müşteri memnuniyeti açısından olumlu dönüşler almaktayız.

Ankara Rent a Car denildiği zaman marka ve model konusundan ziyade bir çok insanın aklına gelen ilk konu fiyatlandırma seçeneğidir. Bu nedenden dolayıdır ki piyasa içerisinde birbiri ile rekabet içerisinde olan bir çok firma bulunmaktadır. Fiyatlandırma konusunda bir karşılaştırma mümkün olabilirken, ücret konusunda daha ziyade olarak kurumsal işleyişe önem gösterilmektedir. Kurumsal anlanda araç kiralama işlemi yapacak olan müşterilerin her daim göz önünde bulundurduğu bir işlemdir. Dolayısı ile gerek iş seyahati gerekse aileniz ile geldiğiniz şehrimizden gönül rahatlığı ile dilediğiniz aracı rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Haber Tarihi: 12-2019