BİZDEN HABERLER

Ankara Aylık Oto Kiralama Hizmeti

Ankara Aylık Oto Kiralama Hizmeti

Güvenilir ilkesi ile uzun yıllardır faaliyet gösteren Ankara Oto Kiralama kaliteli işleyişiyle hizmet vermektedir. Aylık olarak araştırmasını yapmış olduğunuz araç için profesyonel ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Ankara Aylık Oto Kiralama

Müşterilerimizin memnuniyetini önemseyerek kiralama hizmetlerimizi veriyoruz. Şirketimizden faydalanmış olduğunuz hizmetlerimiz aracılığıyla araç ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda oldukça konforlu ve güvenli kiralama süreci yaşayabilirsiniz. Bu süreci sorunsuz ve problemsiz bir şekilde geçirebilmeniz adına araçlarımızın düzenli olarak bakım ve onarımları gerçekleştirilmektedir.

Araçların bakımı ve sigortaların zamanında yapılmış olması müşterinin her hangi bir sorunla karşılaşmasını önlemektedir. Olası bir kaza durumunda ise yapılan sigortalar ve kasko müşterinin sorumluluk altında kalma riskini azaltmaktadır.

Araç içi konforun mükemmel olması keyifli bir yolculuk için olanak sağlar. Müşterilerimize sadece yolculuğun keyfini çıkarmak kalır. Ayrıca Ankara Rent a Car müşterileri için şoförlü araç hizmeti sağlanmaktadır.

Böylece araç kullanamayan müşteriler de özel araçlarında seyahat etmenin rahatlığını yaşarlar. Firmamız müşterilerinin beklentilerini güler yüzlü ve profesyonel kadrosuyla tespit ederek hiçbir konuda sorun yaşanmamasını amaçlar. Ekstra masraflardan tamamen uzak olan firmamız günümüzde birçok şirket ve devlet kurumları tarafından da aranan bir hizmet sektörü haline gelmiştir.

Bu tür kurum veya şirketler genellikle Ankara Aylık Araç Kiralama seçeneğini daha cazip bulurlar. Çünkü kiralama gün sayısı ne kadar artarsa fiyat o kadar daha uyguna gelmektedir.

Ekonomik açıdan araç satın almaya kıyasla daha çok tercih edilen bir yöntem haline gelmektedir. Her geçen gün artan ÖTV, araç kasko ve sigorta fiyatları sürekli bakım onarım giderleri sebebiyle araç satın almak daha zor bir hale gelmiştir.

Piyasada satılan araçların büyük çoğunluğunun 2. el olması ve alındığı tarihten itibaren, sık sık arıza ve ek gidere sebep olması sebebiyle son dönemde 2.el araç piyasası önemli bir durgunluk yaşamaktadır. Tüm piyasa şartları akıllıca değerlendirildiğinde en karlı çözüm olarak Ankara Araç Kiralama gözükmektedir.

Sizde bütçenize uygun araçları kiralamak ve bizimle irtibata geçmek için internet web sitemizden veya iletişim bölümündeki numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Haber Tarihi: 12-2019