BİZDEN HABERLER

Ankara Cande Rent a Car

Ankara Cande Rent a Car

 

Ulaşım denilince akla ilk önce hava yolu, karayolu ve deniz ulaşımı geliyor. Günümüzde yurt içi veya yurt dışı ulaşımlarında genellikle hava yolu ulaşımı sonrasında ise karayolu ulaşımı tercih edilmektedir. Türkiye' de hatta dünya genelinde Cande Rent a Car yapılmaktadır.

Ankara Cande Rent a Car

Arabası olmayan aileler veya ticaretle uğraşanlar, bir geziye veya akraba ziyaretine gidebilmek için araç kiralamayı tercih ederler. Gideceğiniz yurt içi veya yurt dışı seyahatlerinizi eğer uçak ile yapıyorsanız, indikten sonra sizleri alacak kimse yoksa bütçenize uygun araba kiralamanızı önerebiliriz. Havalimanında indikten sonra ofisimize gelerek burada sözleşmenizi düzenliyoruz ve aracı teslim ediyoruz.

Deneyimli personellerimiz sizlerin istekleri doğrultusunda araçlara ekstra olarak bebek koltuğu, navigasyon cihazı gibi aparatları getirmektedir. Yurt dışında da olduğu gibi bebeklerin bebek koltuğunda seyahat etmeleri zorunludur. Ankara Rent a Car firmamız sizlere en hesaplı fiyatlar ile araba kiralama ve otel transfer hizmeti sunmaktadır. Şirketimizdeki araçların tamamı şirketimize kayıtlıdır.

Dışarıdan başka kurum ve kişilerden araç kiralama işlemi yapmıyoruz. Sahip olduğumuz geniş araç filomuzda her sınıf araç modelleri yer almaktadır. Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Piyasada oldukça fazla firma bulunmaktadır.

Bulabileceğiniz en güzel ve en konforlu arabaları sizlere kiralıyoruz. Kiralamış olduğunuz araç sizin tarzınızı yansıtır. Araba deyip geçmeyin. Yolculuklarınızın güzel geçmesindeki en önemli faktörlerden birisidir. Hem seyahatinizden keyif almak hem de bu işlemi yaparken kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız kiraladığınız arabaya özen göstermelisiniz.

Kiralamış olduğunuz aracın düzenli bakımlarının yerine getirilmiş olması gerekmektedir. Herhangi bir aksaklık dahilinde insan hayatını tehlikeye atabilmektedir. Sizler de bunlar gibi olası durumları göz önünde bulundurarak daha dikkatli davranmalısınız.

Ankara Oto Kiralama ailesi olarak sizlere en güvenilir ve en konforlu hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetten faydalanmak ve araç probleminizi en garanti yöntemle çözüme kavuşturmak istiyorsanız bizden bilgi alabilirsiniz. Yapmanız gereken şey çok basit, hemen web sitemizdeki adresimizden bizimle irtibata geçin. Aklınızdaki her türlü soru için bizimle irtibata geçebilir ve bizden 7/24 destek alabilirsiniz.

 


Haber Tarihi: 12-2019