BİZDEN HABERLER

Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Filo Seçenekleri ile Sizlerle!

Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Filo Seçenekleri ile Sizlerle!

Otomotiv sanayinin büyüyerek gelişmesiyle, oto alım - satım ve kiralama hizmetleri veren firmalarda büyümeye başlamıştır. Ekonomik, ucuz ve az yakıtlı araçlara olan talep artmıştır. Özellikle pazarlama ve üretim sektöründe faaliyet gösteren firma ve şirketler, bünyelerinde kullanmak üzere Ankara Oto Kiralama yolunu seçmektedir.

Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Filo Seçenekleri ile Sizlerle!

Yaz aylarında yolcular en üst seviyeye ulaşmaktadırlar. Ankara Esenboğa Havalimanı içinde bulunan Ankara Rent a Car firmaları da bu sektöre destek vermek adına hizmet vermektedirler. Ankara Araç Kiralama yoluna gidildiğinde sürücünün aracı ne kadar süre kullanacağı ve ne kadar yol katedeceğini hesaplaması gerekmektedir. Dizel araçların günlük kiralama bedeli benzinli araçlara göre farklılık göstermektedir. Firmalar da bütün bu gelişmeleri göz önünde bulundurarak bünyelerinde ekonomik, orta ve lüks grup olarak çeşitli araçlar bulundurmaktadır.

Kiralama yapmadan önce muhakkak benzinli ve dizel araçlar arasındaki kiralama farkının gidilecek kilometrenin hesaplanması gerekmektedir. Kısa ve az gidilecek yol için bazen dizel araç kiralamanın pek anlamı yoktur. Firmamız model olarak araç filosunu her yıl yenilemektedir. Aracın son model ve genç olması yolda kalmadan mükemmel bir sürüş yapmanızı sağlamaktadır. Araçta oluşabilecek olan bütün problemler özel servis imkanı ile hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Kısa veya uzun dönemli araç kiralamalarında kaliteli ve en iyi hizmet veren Cande Rent a Car firması zirvede bulunmaktadır. Güven veren yapısı ve müşteri memnuniyeti sayesinde yılların vermiş olduğu tecrübe ile farklı seçeneklerde araç kiralamak isteyen müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Ulaşım sorununuzu tamamen ortadan kaldıran araç filolarımızın tesliminde personellerimiz sizlere hizmet edecektir. Sektörde yaşayan gelişmelere bakıldığında firmada bulunan araçların bakım ve onarımı titiz bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca kiralamak istediğiniz aracı yakından görme şansına sahipsiniz.

Sevdikleriniz ve ailenizle birlikte mükemmel bir tatil keyfi yaşamak veya istediğiniz her yere rahat bir ulaşım için bizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel anlamda yıllardır bu işi yapan Ankara Rent a Car araba kullanmayı bilmeyen kişilere özel şoför tahsis ederek yardımcı olmaya çalışmaktadır. Yapmanız gereken tek şey verilen linke tıklayarak online rezervasyon tarihlerinizi belirtmeniz veya iletişim numaralarımızdan bizleri aramanız yeterli olacaktır.

https://www.canderentacar.com/index.php


Haber Tarihi: 12-2019