BİZDEN HABERLER

Ankara Kiralık Araç

Ankara Kiralık Araç

Hayatımızı kolaylaştırmak adına bizlere hizmet sunan sektör grupları vardır. Bu sektörler kendi içerisinde müşterilerine daha kaliteli ve iyi hizmet sunabilmek için rekabet içerisindedir. Turizm sektöründe de oldukça bu durum ön plandadır. Alt dallarından birisi olan Rent a Car yani Araç Kiralama firmalarıdır. Bu firmalar Ankara Oto Kiralama alanında sürekli bir rekabet politikası içerisinde olan firmalardan oluşmaktadır. Bu durum ise kaliteli ve uygun hizmeti mecbur kılar.

Ankara Kiralık Araç

Şehrimizde çok sayıda güvenilir ve kaliteli hizmet sunun firmalar bulunmaktadır. Bunların birçoğu değişik illerde ofisleri bulunan zincir firmalardır. Yaptıkları işin bilincinde olan, bu türde büyük hizmet sunan şirketler güven sayesinde sürekli müşteri memnuniyetine ve potansiyeline sahiptir. Diğer sektörlerde de olduğu gibi müşterinin firmaya güven duyması o firmanın daha çabuk büyümesi ve gelişmesi anlamına gelmektedir. Ankara Rent a Car firmaları da kendi sorumluluklarının bilincinde hareket ederek, müşterilerinin kiralama yaptığı süre içerisinde herhangi bir sıkıntıya maruz kalmamaları için araçların bakımlarını zamanında yaptırmıştır.  

Uzun süreli araç kullanımlarında müşterilerinin konforunu düşünen firmamız, bütün vergi ve bakım işlerini hallederken, aracın bakım ve onarım zamanı geldiğinde sizlere farklı bir araç vererek hizmetinize kesintisiz bir şekilde devam etmenizi sağlıyor. Yasal kasko ve sigorta poliçesini müşterinin kullanımına sunarlar.

Filomuzda birçok çeşit marka ve sınıftaki araçlara yer vermekteyiz. Dilediğiniz yerden aracı teslim alabilir yine dilediğiniz yerden aracı iade edebilirsiniz. Öncelikle bu hizmeti web sitemizden etüt edebilir bu konuda karar verebilirsiniz. Araç sizlere verilirken düzenlenmiş olan kira sözleşmesinin bir nüshasını mutlaka alınız. Eğer sizden ek teminat alınmışsa bunların sözleşmeye ilave edilmesine dikkat ediniz. Araç Kiralama konusunda özel bir şoföre ihtiyaç duyarsanız hazırlamış olduğumuz hizmetlerden de ek ücret ödeyerek yararlanabilirsiniz.

Gerçek anlamda kaliteli ve kurumsal bir firmadan araç kiralamak  istiyorsanız sizlerde herkesin tercih ettiği gibi bizi tercih edebilirsiniz. Son model  ve konforlu araçlarımız ile yolculuğunuzun nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Web sitemiz üzerinden rezervasyon yaparak veya iletişim alanında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Haber Tarihi: 12-2019