BİZDEN HABERLER

Ankara Kurumsal Oto Kiralama

Ankara Kurumsal Oto Kiralama

Ankara Kurumsal Oto Kiralama firmamız Ankara Rent a Car sektöründe, yılların vermiş olduğu deneyimli tecrübesi sayesinde değerli müşterilerine Türkiye'nin dört bir yanında 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Firmamız da bulunan araç filolalarımızın periyodik muayeneleri kontrol edilerek, kira dönüşünde bakım kontrelleri eksiksiz sağlanmaktadır.

Ankara Kurumsal Oto Kiralama

1989 yılından bugüne daima müşteri memnuniyeti temel esas alınan firmamızda kiralama hizmetine sunduğumuz ekonomik, orta, lüx, suv ve minivan grubu araç filo seçeneklerimizin tamamı Ankara Rent a Car kaskosu ile güvence altında bulunmaktadır. Son model ve konforlu araçlarımız ile yapacağınız yolculukları keyifli bir şekilde tamamlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca dileyen müşterilerimiz için araç içerisinde ekstra olarak kullanabileceği ve yolculuğu daha keyifli, güvenli hale getirebileceği araç içi ekstra seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse ;

  • Bebek Koltuğu ; 
    Araç içerisindeki küçük misafirlerimizin keyifli, rahat ve konforlu bir şekilde seyahat etmesini sağlayan Avrupa standartlarında üretimi yapılan bebek koltuklarımızı tercih ederek minik misafirlerimize güvenli bir yolculuk sağlayabilirsiniz.
  • Navigasyon Cihazı ; 
    Uzun süren yolculuklarınızdan sonra yön bulma derdine son verebileceğiniz son güncellemeleri yapılmış navigasyon cihazlarımız ile adres bulma konusunda çok rahat edeceksiniz.
  • Mini Onarım Sigortası ; 
    Mini onarım sigortası yapan müşterilerimiz herhangi bir kaza sonrası araç grubuna göre değişiklik göstermekte olan muafiyet durumunu ortadan kaldırmaktadır. Mini onarım sigortasıyla yolculuklarınız çok daha rahat geçecektir.

Firmamız “Keyifli Yolculukların Başlangıcı” sloganı ile yola çıktığımız günden buyana müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesi ile sektör içerisinde firmamızın tercih edildiğini göreceksiniz.

Araçlarımızın bakımı, temizliği ve yolculuk esnasında güvenlik açısından tehdit oluşturabilecek en ufak unsurlar dahil olmak üzere (lastik değişimleri, motor bakımları, vs.) titizlikle kontrol edilmekte olup bizi tercih eden müşterilerimize daima en iyisini sunmaktayız. Ankara Araç Kiralama firmasının deneyimli ve uzman şöför seçenekleriyle keyif yaparak şehirler arası transfer yada iş seyahatleri yapabilirsiniz.


Haber Tarihi: 12-2019