BİZDEN HABERLER

Ankara Kurumsal Oto Kiralama

Ankara Kurumsal Oto Kiralama

Ankara Kurumsal Oto Kiralama firmamız Ankara Rent a Car konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile siz değerli müşterilerimize Türkiye'nin dört bir yanında yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir. Firmamızda kullanılan araçların gerek periyodik bakımları gerekse kira sonrası dönüş kontrolleri tam anlamıyla ve eksiksiz yapılmaktadır.

Ankara Kurumsal Oto Kiralama

https://canderentacar.com/ankara-kurumsal-oto-kiralama-2/

1989 Yılından bu güne daima müşteri memnuniyeti temel esas alınan firmamızda kiraya sunduğumuz ekonomik, orta, lüx , suv ve minivan grubu araçlarımızın tamamı Ankara rent a car kaskosu ile güvence altında bulunmaktadır. Son model ve konforlu araçlarımız ile yapacağınız yolculukları keyifli bir şekilde tamamlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca dileyen müşterilerimiz için araç içerisinde ekstra olarak kullanabileceği ve yolculuğu daha keyifli, güvenli hale getirebileceği araç içi ekstra seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse

  • Bebek Koltuğu ; 
    Araç içerisindeki küçük misafirlerimizin keyifli, rahat ve konforlu bir şekilde seyahat etmesini sağlayan Avrupa standartlarında üretimi yapılan bebek koltuklarımızı tercih ederek minik misafirlerimize güvenli bir yolculuk sağlayabilirsiniz.
  • Navigasyon Cihazı ; 
    Uzun süren yolculuklarınızdan sonra yön bulma derdine son verebileceğiniz son güncellemeleri yapılmış Navigasyon cihazlarımız ile adres bulma konusunda çok rahat edeceksiniz.
  • Mini Onarım Sigortası ; 
    Mini onarım sigortası yapan müşterilerimiz herhangi bir kaza sonrası araç grubuna göre değişiklik göstermekte olan muafiyet durumunu ortadan kaldırmaktadır. Mini onarım sigortasıyla yolculuklarınız çok daha rahat geçecektir.

Firmamız “Keyifli Yolculukların Başlangıcı” sloganı ile yola çıktığımız günden beri gerek araç kiralama gerekse şoförlü olarak araç kiralama konusunda son derece profesyonel ve kurumsal anlamda işleyiş göstermekteyiz. Bu nedenden ötürüdür ki müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesi de firmamızın kurumsallığını en iyi yönde etkileyecek şekilde olmaktadır.

Araçlarımızın bakımı, temizliği ve yolculuk esnasında güvenlik açısından tehdit oluşturabilecek en ufak unsurlar dahil olmak üzere (lastik değişimleri , motor bakımları , vs.) titizlikle kontrol edilmekte olup bizi tercih eden müşterilerimize daima en iyisini sunmaktayız. Ayrıca Ankara araç kiralama firmamızdan kiralayacağınız araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz. Firmamızdan gerek iş seyahatleriniz için gerekse şehirler arası transfer işlemleriniz için alanında uzman ve deneyimli şoförlerimiz ile seyahat edebilirsiniz.

 


Haber Tarihi: 12-2019