BİZDEN HABERLER

Ankara Oto Kiralama

Ankara Oto Kiralama

Araç ihtiyacının her geçen gün arttığı dünyada, araç satın almak yerine kiralamaya yönelen firma yada kişilerin tercih ettiğini görmekteyiz. Bu ihtiyacın karşılanması için sektörde çok fazla sayıda araç kiralama şirketi bulunmaktadır. Ankara Oto Kiralama müşterilerinin kiralık araç ihtiyacını gidermek için başvurabilecekleri sektörde adından güvenle bahsettiren bir firmadır. Günlük, aylık yada yıllık araç kiralama, şirketler için aylık yada yıllık filo kiralama, limuzin veya diğer lüks araç kiralama hizmetlerinin tamamı firmamız tarafından verilmektedir. Müşterinin ihtiyacına yönelik analizler yaparak müşteriye doğru çözümler sunan firmamız tüm müşterileri için en doğru çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Ankara Oto Kiralama

Sektörde kalıcı bir yeri ve köklü bir geçmişi bulunan firmamız her müşterisine tek müşterisi gibi özenli davranmaktadır. Müşterilerinin verilen hizmetlerden memnun kalması için üstün bir çaba sarf etmektedir. Ankara Araç Kiralama müşteri memnuniyetine verdiği önem ve geniş araç filosu ile gittikçe artan rekabetin içinde kendini sürekli yenileyerek sektörün öncü firması konumundadır.

Bu noktada müşterileri ile ilişkilerinin çok güçlü olması müşteri desteğini tam olarak almasını sağlamaktadır. Geniş bir alanda yaygın bir ağa sahip olan firmamız müşterilerinin hiçbir sorun ile karşılaşmaması için teknik destek istasyonlarınında yaygın olarak dağılmasını sağlamıştır.

Cande Rent a Car araç bakımları, kasko ve sigortaların zamanında tam yaparak, müşterilerinin her hangi bir sorunla karşılaşmasını önlemektedir. Olası bir kaza durumunda ise yapılan sigorta ve kasko ile müşterilerinin sorumluluk altında kalma riskini sıfıra indirir. Müşteri portföyüne araç içi konforu sunarak kendisini özel hissetmesine ve yolculuğun keyfini çıkarmasını sağlamaktadır.

Ankara Rent a Car müşterileri için şoförlü araç hizmeti imkânıda sağlamaktadır. Böylece araç kullanamayan müşterilerinede özel araç ile seyahat etmenin rahatlığını yaşatarak, park yeri arama gibi sorunlarla uğraşmazlar. Firmamız, deneyimli, profesyonel ve güleryüzlü personeller ile müşteri portföyüne hizmet vermektedir. İlke edindiği bu kurallar sayesinde kısa vade içinde hızlı ve riskli büyüme gerçekleştirmeyerek uzun yıllar içerisinde kalıcı bir büyüme gerçekleştirmiştir.


Haber Tarihi: 12-2019