BİZDEN HABERLER

Ankara Rent a Car

Ankara Rent a Car

Kiralık otomobil sektörü en hızlı büyüyen sektör olarak ülke ekonomisine her geçen yıl daha da önemli katkılar sunmakt. Neredeyse her yıl düzenli bir büyüme trendi yakalayan sektör, yaşanan rekabet sebebiyle hizmet kalitesini yükselterek tercih oranlarını, diğer tüm illerde olduğu gibi başkent Ankara Oto Kiralama müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

Ankara Rent a Car

Ankara Araç Kiralama uygulamaları müşteriye en cazip gelen husus, hiçbir masrafa katkı sağlamadan sadece hizmet bedeli ödemesidir. Kurumsal şirketlerinde günümüz çağına bakılınca satın alma yolundan vazgeçerek, kiralamayı tercih ettiğini ve sağlanan faydayı açıkça göstermektedir. Çünkü firmaların maliyet yönetimleri profesyonel kişilerce yapılmakta ve satın almadaki olumsuz maliyet tablosu açıkça görülmektedir.

Şirketlerin yanı sıra kişisel araç kiralama hizmetleride, kiralayana konforlu araç model seçeneklerinin olması ile tercih edilmektedir. Müşteriler bütçelerine göre farklı sınıflarda araç kiralayarak araç ihtiyaçlarını gidermektedir. Ankara Araç Kiralama farklı bütçeler üzerinden uygun fiyatlarla sektörde hizmet vermektedir. Yapacağınız günü birlik geziler ve süreli ihtiyaçlarınız için internet üzerinden online rezervasyon yada kiralama firmalarından bizzat kiralama yapabilmektesiniz.

Talep cinsinize göre ehliyet süreleri ve yaş sınırı aranmakta olup, inisiyatif Ankara Oto Kiralama firmasında olmaktadır. Uzun tatil sürelerinde önceden rezervasyon yapmaya bağlı olarak, dilediğiniz Havalimanı veya terminallerde ek masraf ödemeden araçlar teslim alınmaktadır. Kalabalık aileler için daha geniş hacimlerde araçlar ile Cande Rent a Car hizmet vermektedir.

Sonuç itibarı ile otomobil piyasasının göstergeleri ülkedeki mali tabloya göre değişkenlik gösterir. Yüksek vergi oranları kiralamaya yönelmede önemli bir etken olarak görülmektedir. Genelde ithal yol ile ülkeye giren araçlar kur farklılığı sebebiyle sabit bir piyasa oluşturamamaktadır. Satın almaların düşüş sebebi olarak astronomik fiyat artışları gösterilirken, kiralık araçların istikrarlı fiyat uygulaması tercih edilmelerini sağlamaktadır.

Bu etkenlerin üzerine birde kdv, araç sigortası, plaka ücretleri, sürekli bakım onarım ücretleri eklendiğinde kiralamaya yönelik talepler artmaktadır. Ankara Rent a Car ofisleri ile araç kiralamalarınızda, bu tür harcama kalemlerinden etkilenmeden, dilediğiniz model ve marka araç  kiralama hizmeti alabilirsiniz.


Haber Tarihi: 12-2019