BİZDEN HABERLER

Güvenli Yolculuk Yapmak İçin Bilinmesi Gerekenler?

Güvenli Yolculuk Yapmak İçin Bilinmesi Gerekenler?

Yolculuk yapmak için farklı taşıtlar kullanilabilir. Yolculuk edeceğiniz bölgeyi kendi isteğinize göre gezmek, yeni yerler keşfetmek ve yolculuğu daha keyifli ve aynı zamanda düşük maliyetle yapmak istiyorsanız Ankara oto kiralama hizmetlerine başvuru yapabilirsiniz. Yolculuğunuzun daha da keyifli ve en önemlisi güvenli olması için bazı kurallara uymanız gerekmektedir.

 Yolculuğa Hazırlık Zamanı Nelere Dikkat Etmeli

 Uzun yolculuğunuzu rahat şekilde yapmak istiyorsanız aşağıdakıları uygulamanızı tavsiye ederiz:

 · Araba ile yolculuğa hazırlanıyorsanız işe telefonunuza novigasyon uygulamasını indirmekle başlamanızı tavsiye ederiz. Uygulamanı kullanarak kilometreyi hesaplayın. Böylece yakıt tüketimini öğrenecek, rota boyunca yakıt bütcenizi önceden belirlemiş olacaksınız.

 · Yolculuk için haritalar indirmeyi unutmayın, aksi takdirde mobil iletişimin olmadığı ve GPS sensörlerinin çalışmadığı bir alanda yardımsız kalabilirsiniz.

 · Yola çıkmazdan önce arabanızın tüm bakımlarını yaptırın ve onun yolculuk için uygun olduğuna emin olun.

 · Güvenli bir yolculuk için gerekli evrakları yanınızda bulundurun.

 · Sıcak havalarda aracınızın aşırı ısınmasına karşı her 1 veya 2 saatte bir gölgelik alanda mola vermeniz tavsiye olunur.

 · Yolculuk öncesi arac yakıtının tam dolu olmasına dikkat ediniz. Yol boyunca karşınıza çıkacak yakıt istasyonlarında da yolculuk için gerekli malzemeleri, örneğin yiyecek ve içecek, yakıt alabilir, mola ve dinlenme tesislerinde yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

 Güvenliğiniz Doğru Ellerde Olduğuna Emin Olun

 Kendi arabanız yoksa veya arabanız yolculuk için uygun değilse kolayca isteğinize uygun araba kiralıyabilirsiniz. Cande Rent A Car bu konuda size en güvenilir hizmeti sunar. Zamanında bakımı yapılan ve her türlü yolculuğa hazır olan kiralık arabalarla güvenliğinizin doğru ellerde olduğuna emin olabilirsiniz. Güvenliğiniz için size en rahat arabalar teklif edilecektir.

Size sunulan tüm arabalar hem yalnız, hem de ailecek yolculuk için tüm rahatlığa sahip. Hizmete hazır olan kiralık arabaların nerdeyse her birinde novigasyon cihazı vardır. Bu ise size daha kolay yolculuk sağlayacaktır. Ayrıca firma size her türlü yardım ve destek hizmetlerini de sunmaktadır.

Gönül rahatlığı ile güvenilir yolculuk için Ankara oto kiralama hizmetlerini tercih edebilir, keyifli yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz.


Haber Tarihi: 02-2020