BİZDEN HABERLER

Kış Aylarında Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Kış Aylarında Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Yılın her gününde Ankara Araç Kiralama, ulaşım problemini tam anlamıyla çözüme kavuşturmaktadır. Kış aylarında araç kiralarken dikkat edilmesi gerekenler, lastik ve bakımları yapılması ilk önemli şartlardan birtanesidir. Sürekli araç kiralayanlar bu konuda dikkatli etmelidir.

Firmayı Araştırın ve En Uygun Aracı Kiralayın!

Günümüzde Ankara Oto Kiralama hizmetinde güvenilir firmalar, araç kullanımı ile hukuki açıdan kolaylık sağlamaktadır. Cande Rent a Car işleminde doğru firmanın tercih edilmesi, ilk önemli adım olarak değerlendirmektedir.

Güvenilir bir firma ile anlaştıktan sonra araç kiralarken şu konulara dikkat etmek gerekir :

1-      Kiralama işleminde kış aylarında kullanım problemi çıkarmayan modelleri tercih etmek gerekir.

2-      Araç kış lastiğinin olup olmadığına ve kışlık bakımlarının yapılıp yapılmadığına bakılması gerekir.

3-      Ailenizle gezecekseniz aile tipi araçlar, pratik kullanım imkanı sunmaktadır.

4-      Yakıtta ekonomik olan ve geniş araçlar, daha kullanışlı olmaktadır.

Sözleşme Şartlarını ve Sigorta Durumunu Kontrol Edin

Trafikte meydana gelen kazalarda en önemli konu kaskodur. Özellikle full kasko seçenekleri müşteriler tarafından aranmakta olup tüm kazalarda zararı karşılamaktadır. Sigortayla ilgili konular sözleşme detayları içerisinde yer almakta olup dikkatli okuyarak imzalanmalıdır.

Ankara Rent a Car işlemlerinde :

1-      Kiralama gün sayısı

2-      Araç teslim tarihi

3-      Aracın modeli

4-      Kiralama ücreti gibi kısımları en iyi şekilde incelemelisiniz. Kiralama ücretinin net bir şekilde ifade edilmesi gerekmektedir.

Erken Rezervasyon Yaptırın ve Yolcu Sayısına Göre Araç Kiralayın

Kampanyalı seçeneklerle uygun fiyata araç kiraya veren firmalar, bu kategoride pratik çözüm seçeneği sunmaktadır. Erken rezervasyonla, tatilde araç problemi yaşamayarak istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerin takip edilmesi, mali açıdan avantaj sağlamaktadır. Diğer önemli bir konu ise yolcu sayısıdır. Ailenizle tatile gidecekseniz, küçük bir aracı kiralamanız yolculuk esnasında sizleri rahatsız edebilir. Bu nedenle yolcu sayısına göre araç kiralamanız gerekmektedir.

Aracı Teslim Alırken Kontrol Etmeyi Unutmayın!

Otomobil dünyasının pratik çözümü Ankara Rent a Car, kolay ve etkili çözüm seçeneği sunmaktadır. Bu sektörde aracı kontrol ederek almak, kiralayan için meydana gelecek problemlerin ortadan kalkmasında önemli rol oynamaktadır.

Uluslararası sınır konusunda kolaylık sağlayan araçlar, daha geniş bir alanda kullanılabilmektedir. Bu nedenle aracı alırken, hangi haklara sahip olduğunuzu da öğrenmelisiniz.


Haber Tarihi: 02-2020