BİZDEN HABERLER

Neden Ankara Araç Kiralama

Neden Ankara Araç Kiralama

Neden Ankara Araç Kiralama denildiği zaman akla bir çok şey gelmektedir. Konu Uzun yolculuklar olduğu zaman, insanlar konforlu ve daha rahat şekilde kendilerine ait bir araç ile yolculuk yapmak isterler. Aracınız olmadığı durumlarda sizlere güven veren en yakın Cande Rent a Car firmasından kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Şehir içi ve şehir dışı, dilediğiniz yere seyahatinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Neden Ankara Araç Kiralama

Ankara Oto Kiralama işlemini yaparken önemli ve gözden kaçırılmaması gereken bazı hususlar mevcuttur. Bu hususlara uyulmadığı takdirde trafikte sorun yaşama olasılığınız oldukça yüksektir. Bu yüzden kiralama işlemini yaparken bu hususlar hakkında bilgili olmanız gerekmektedir. Bu hususlara uymanız halinde aracı kuralına uygun ve keyifli bir şekilde kullanmış olacaksınız.

Kiralayacak olduğunuz Ankara Rent a Car en az kiralama süresinin 24 saat olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Diğer önemli hususlardan biri de en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. Ekonomik sınıftaki araçlar için 23 yaşını doldurmuş olmanıza dikkat edilmektedir. Orta ve üst sınıf araçlar içinse 3 yıllık ehliyetinizin olması ve 25 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Eğer daha lüks bir araç kiralamak istiyorsanız 3 senelik ehliyetinizin olması ve 28 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Şartlarınız bu şekilde ise kolayca kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kiralayacak olduğunuz aracın fiyatı her firmaya göre farklılık göstermektedir.

Fakat bu tutarlara dahil olan veya olmayan ek hizmetler olabilir. Sizden alınacak olan fiyatlar içerisine dahil olan hizmetler; sınırsız km, sigorta, ve yerel vergilerin %18'i, yağ bakımı ve 24 saat yol desteği yer almaktadır. Birde bu fiyatlara dahil olmayan ekstralar mevcuttur. Bunlar; yakıt, bebek veya çocuk koltuğu, park ücreti, kişisel sigortalar ve otoban girişleridir.

Ankara Araç Kiralama sözleşmesini iyice okuyup size uygun olmayan hususların düzeltilmesini talep edebilirsiniz. Size teslim edilecek olan aracın model yılınıda kontrol etmeniz gerekmektedir. Firmamız, filosunu her yıl yenilediğinden dolayı araç çeşitlerimizde modeli düşük araçlara yer verilmemektedir. Araçlarımızın bakım ve onarımları, kaskosu, trafik sigortaları düzenli olarak yapılmakta olup eksiksiz hizmetinize sunulmaktadır. Sizlerde bu eşsiz sürüşün keyfini yaşamak için bizimle 7 gün 24 saat iletişime geçerek sınırsız avantajlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.


Haber Tarihi: 12-2019