KURUMSAL

Hakkımızda

Cande Car Rental Service

Türkiye genelinde bulunan tüm ofislerimizde haftanın 7 gün 24 saat kesintisiz destek, sınırsız hizmet politikamızla daima uygun fiyat seçenekleri sunarak müşteri memnuniyetimizi arttırdık.

Kurumsal Anlamda İşleyiş

Araç parkımızı sürekli olarak genişleterek hem uygun fiyat seçenekleri hemde tam anlamıyla rent a car kaskosu ile daima kullanıcı isteklerine göre hareket ederek güvenirliğimizi arttırdık.

Kredi Kartı Kullanma Zorunluluğu

Kredi kartı kullanma zorunluluğunu ortadan kaldırdık. Müşteri memnuniyeti açısından bir çok firmadan farklı olalım diye düşündük ve müşterilerimizin kredi kartı kullanım zorunluluğunu ortadan kaldırdık.

Havalimanı Transfer Hizmetleri

Ankara Havalimanı ve Türkiye içerisindeki şube ofislerimiz ile birlikte Havalimanı Transfer işlemlerinizi haftanın 7 gün 24 saati kesintisiz bir şekilde gerçekleştirdik.

Yenilikçi Fikirler Daima Güzel Sonuçlar Getirir !

”Yenilikçi Fikirler Daima Güzel Sonuçlar Getirir” düşüncesini benimseyerek daima ekip arkadaşlarımız ile toplantılar yaparak sizlere daha iyi hizmet verebilmenin yollarını aradık. 

Güven ve Konforu Daima Ön Planda Tuttuk !

Cande Rent a Car müşteri portföyümüze kaliteli hizmette bulunabilmeyi hedefleyerek, sevdiklerinizle birlikte güven içerisinde konforlu seyahat yapabilmenizi düşünerek araç kiralama filolarımızı parkımızı bu yönde dizayn ettik.